הצוות

גל צוובנר, מנהלת מרכזי אלו”ט למשפחה
טלפון 03-6703077  דואר אלקטרוני galz@alut.org.il

סניף מרכז – בית לורן

טלפון:  03-6703077

משי קנסקביץ, עובדת סוציאלית family-3@alut.org.il
יהלי ישי, עובדת סוציאלית  family-4@alut.org.il
לין אורגל, עובדת סוציאלית Family-8@alut.org.il
שירה אופיר רכזת אדמניסטרטיבית                   Family-1@alut.org.il
אביטל ארז, מידענית B_lauren@alut.org.il
רעות שטו יצחק, עובדת סוציאלית
עומר שמיר שליבק, עובדת סוציאלית

סניף צפון

טלפון: 03-6703077
כתובת: כפר הילדים, ת.ד. 50061, כרמיאל, 2160501

יפעת גולן ביאזי, עובדת סוציאלית                Family-n@alut.org.il

סניף חיפה

טלפון: 03-6703077
כתובת: רח’ פינסקי 10, חיפה, 3435122

עתליה שלום, עובדת סוציאלית                 Family-h@alut.org.il

סניף ירושלים

טלפון: 03-6703077
כתובת: רח’ הצפירה 30, ת.ד. 8094, ירושלים, 9310242

דנה סרור, רכזת                                   Family-j1@alut.org.il
נעמי כהן, מזכירה                                 Family-j@alut.org.il

 סניף דרום

טלפון: 03-6703077
כתובת: כפר האירוסים, דרך אילן רמון 20, באר שבע

ענבר קרבין, רכזת                    Family-s@alut.org.il

סניף החברה הערבית

טלפון: 03-6703077
ארצי

ראפת עיאשי, עובד סוציאלי                    Family-a@alut.org.il