מסגרות תעסוקה

אלו"ט

אלו"ט מפעילה 11 מרכזי תעסוקה לבוגרים על הספקטרום האוטיסטי , הפועלים במטרה  לענות על צרכיהם המיוחדים בתחום השיקומי-תעסוקתי, תוך התאמת תכנית עבודה אישית מותאמת ליכולות , צרכים וכישורים של כל בוגר ובוגר וזאת בליווי אנשי מקצוע בתחום האוטיזם ומטפלים פרא רפואיים.
ליצירת קשר:
אתר אינטרנט:  https://alut.org.il/?page_id=434
טלפון:  03-7238307
מייל: michalb@alut.org.il

אלווין ישראל

העמותה פועלת לספק את הכלים והתמיכה הנדרשים על מנת לשפר את מידת העצמאות והתפקוד של הפרט בקהילה. מפעילה מרכזי יום לפעילות תעסוקתית, מרכז להכשרה תעסוקתית או לעבודה נתמכת בקהילה. שירותי עבודה נתמכת – תכנית המעניקה הכשרה, קידום ותמיכה ומסייעת לאנשים עם מוגבלויות להשתלב בשוק העבודה הפתוח. השמה תעסוקתית והכשרה – איתור מקומות עבודה והכשרה במקום העבודה לאנשים עם מוגבלויות.
ליצירת קשר:
אתר אינטרנט:  http://www.israelelwyn.org.il
טלפון:  02-6415448
מייל:  info@israelelwyn.org.il

פרויקט התעסוקה של אפ"י

שירות שמטרתו שילוב בוגרים עם אספרגר בתעסוקה בשוק החופשי. ייעודו של הפרויקט הוא למצוא לאנשים עם אספרגר תעסוקה הולמת, לספק הדרכה מקצועית למעסיקים ולמועסקים ולהקים מערך תמיכה ארוך טווח שיאפשר את קליטתם המוצלחת במקומות התעסוקה. השירות יספק פתרונות תעסוקתיים ב"תפירה אישית" איש איש ע"פ יכולותיו וצרכיו.
ליצירת קשר:
אתר אינטרנט: http://asperger.org.il/Web/?PageType=0&ItemID=272223
טלפון: 5446046- 03
מייל:  effie.taasuka@gmail.com

בית אקשטיין – מערך השמה

מערך ההשמה  של בית אקשטיין מתמחה בהשמת אנשים בעלי מוגבלויות במקומות עבודה בשוק החופשי, איתור מקום העבודה וליווי  בכל תהליך ההשמה גם לאחר השילוב  בעבודה. תהליך ההכשרה כולל מרכז תצפית והערכה תעסוקתי אשר נמשך שבועיים, במהלכו נאספת אינפורמציה רחבה ומקיפה לצורך סיכום פרופיל תעסוקתי אישי של הבוגר , אשר מכוון למציאת עבודה מתאימה ליכולות ולצרכים שלו.
ליצירת קשר:
אתר אינטרנט: http://www.b-e.org.il/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99_%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%94/
טלפון:
תל אביב  03-5292027
ירושלים  02-6794968
חיפה  04-8620099
מייל: michall@b-e.org.il

קרן – רשת מרכזי אבחון ושיקום מקצועי ותעסוקתי

התכנית מיועדת להכשיר צעירים עם אוטיזם בתפקוד גבוה לעולם העבודה.  מטרת התכנית לאפשר תהליכי צמיחה המבוססים על היכולת האישית של כל משתתף וחשיפה הדרגתית ומבוקרת תוך כדי ניטור ועיבוד תהליך היציאה לעולם העבודה.
ליצירת קשר:
אתר אינטרנט: http://keren.org.il/?page_id=622
טלפון:  03-6813378
מייל: info@keren.org.il

Special Tech

מיזם ששם לו למטרה להעסיק עובדים הנמצאים בספקטרום האוטיסטי בחברות היי-טק לצורך מתן שירותים בתחומים של בדיקות תוכנה ואבטחת איכות תוכנה. Special Tech מספקת לעובדיה, לאורך כל תקופת העסקתם, ליווי צמוד של מיטב אנשי המקצוע, הן בהיבטים הטכניים והן ליווי חברתי, רגשי ופסיכולוגי, על מנת להבטיח עבודה מתמשכת והשתלבות טובה בחברות ההיי-טק.
ליצירת קשר:
אתר אינטרנט: http://specialtech.co.il/
טלפון:  סילבינה עוז 052-3410570
מייל: info@specialtech.co.il

עבודה נגישה

המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות, משרד הכלכלה והתעשייה.
לוח זה הוקם במטרה לקדם את השתלבותם של אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה. בלוח ניתן למצוא משרות ייעודיות לאנשים עם מוגבלות, מידע וכלים למציאת עבודה, תמיכה למעסיקים המבקשים לגייס עובדים עם מוגבלות ומידע מקצועי לנותני השירותים בתחום.

http://www.avodanegisha.org.il/