ענת גורן נבחרה למנכ"לית אלו"ט

השבוע נכנסה לתפקידה המנכ"לית החדשה של אלו"ט – ענת גורן . ענת החליפה את עינת קסוטו שפי אשר מילאה את תפקיד המנכ"ל למעלה מתשע שנים וביקשה לפרוש.

ענת גורן  מילאה תפקידי ניהול בכירים בחברת טבע ובחברת סינג׳נטה. בעלת ניסיון רב בתכנון והובלת מערכות גדולות. בתפקידה האחרון בחברת טבע כיהנה כסגנית נשיא איכות, מסחר ופיתוח עסקי גלובלי.
ענת פעילה בהתנדבות בנושאים חברתיים, בין היתר עסקה בקידום נושא הגיוון בתעסוקה ושילוב אקדמאים יוצאי העדה האתיופית.

לדברי ענת גורן: " אני גאה לעמוד בראש הארגון המוביל בישראל למען אנשים עם אוטיזם ושמחה להוביל אותו אל מול האתגרים הצפויים לו בשנים הקרובות . אתגרים הכוללים בין היתר, הבטחת איכות החיים של הבוגרים בבתים לחיים ובמרכזי היום של אלו"ט וקידומם של הילדים הנמצאים במסגרות ייעודיות ומשולבות "

לדברי עמוס שפירא, יו"ר אלו"ט: "אני מברך את ענת להצלחתה בתפקיד המאתגר שלקחה על עצמה, ומודה לעינת קסוטו שפי המנכ"לית היוצאת על תרומתה הגדולה לקידום הטיפול בילדים ובוגרים עם אוטיזם. בעשור האחרון גדל מספר האנשים עם אוטיזם בישראל פי ארבעה וזאת כתוצאה ממודעות ואבחון מוקדם יותר. הגידול יצר אתגר גדול מאוד למערכות החינוך, הבריאות והרווחה וגם לאלו״ט כעמותה המובילה בישראל בתחום האוטיזם. אתגר זה ניצב בפנינו בשנים הקרובות  ואנחנו נערכים להתמודדות איתו".